עו"ד אביחי שטרן

יו״ר סיעה עצמאית בשם "קריית שמונה מתחדשת" בוגר ביה״ס דנציגר.
מייסד תנועת צל"ע (צעירים למען עירנו) בעיר ארגון שהוביל מאבקים רבים ובינהם פתיחת המתנסי"ם והבאת תקציב של 6 מליון, הורדת המחירים ברשתות השיווק, פתיחת הגישה לנחל הירדן ועוד…
אביחי שטרן, 32, עורך דין במקצועי, בעל תואר שני במנהל ציבורי עם התמחות בביקורת, מרצה מן החוץ בקריה האקדמית אונו בפקולטה למשפטים מעביר קורס דיני רשויות מקומיות, חבר מועצת העיר ב 4 השנים האחרונות, נולדתי וגדלתי בקריית שמונה ומתמודד על ראשות העיר בבחירות ב 30 לאוקטובר 2018.

בשנים האחרונות ביצעתי תפקידים רבים והובלתי שינויים משמעותיים: בועדת הביקורת, ועדת הכספים, החינוך, הנחות, הייתי שותף למאבקים לפתיחת חדר המיון, הגישה לנחלים, מנעתי העלאת ארנונה והורדת המחירים בשכונת יובלים, שקיפות והנגשת אתר העירייה, אני גאה שנטלתי חלק בהליכים משמעותיים למען תושבי העיר. כק"שניק גאה שמחתי על שיכלתי לשמש אופוזיציה מועילה ועניינית להנהלת העיר ולשיקום נזקי ההנהגה הנוכחית. בשנים אלו למדתי על מנהל יעיל של רשויות מקומיות ועבדתי מול גופים שונים בממשלת ישראל.

מישל בן שימול

בן 52 אב לחמישה ילדים
חד הורי לשניים יליד קרית שמונה

כיהנתי עד שנת 2008 כחבר מועצת עיר ושימשתי כיו"ר ועדת כספים.
מלגות ובריאות בהצלחה יתרה.שנים בהם קוצץ גירעון הרשות בשני שליש וחולקו מילגות לסטודנטים במיליונים רבים כל שנה.

כמו כן כיהנתי כחבר המועצה הדתית ממנה פרשתי כמחאה על הריסת בית הכנסת ברחוב הנשיא.
בשנים האחרונות מתרכז בהובלת פעילות ציבורית בנושאים כואבים אשר עומדים על סדר היום הציבורי.

מייסד ומנהל דף האינטרנט החברתי: "המדחן ששבר את הקש".
בין המאבקים הציבוריים שהייתי בין מובילהם ראוי לציין את הספריה העירונית.
תוכנית הצפון המוכרת כתוכנית 15 המיליארד, נושא הרפואה המקצועית וחדר המיון ורשות החנייה.

אלכס קראצ'ון

בן 31, נשוי ואב לשני ילדים.
בוגר מכללת תל חי, בעל תואר ראשון בניהול משאבי אנוש ותקשורת בינאישית.
עליתי לארץ, מבריה"מ, בשנת 1991 ישירות לעיר קרית שמונה.
אני גאה שילדיי ממשיכים וימשיכו להתחנך ולגדול בעיר שלנו!
מאז שנת 2011 הנני עוסק בתחום התיירות והמלונאות.
בין תפקידיי השונים עבדתי בתחום השיווק, פרסום והתיירות העממית.
כיום, אני משמש כמנהל מזון ומשקאות במלון כפר גלעדי.
נושא התיירות בקרית שמונה , קרוב לליבי ומוכר לי על כל היבטיו.
התיירות היא מקור הכנסה ופרנסה רחב היקפים אשר אין לנו לזלזל בו.
כיום, אין תיירות בעיר שלנו כלל, הנושא מוזנח לחלוטין מזה הרבה שנים וזאת למרות
שהעיר שלנו היא פנינת הגליל ולה פוטנציאל עצום בכל הקשור למשיכת תיירים מפנים וחוץ לארץ.
אני מתכוון להשקיע מניסיוני, רצוני וקשריי ,שיצרתי במהלך שנות עבודתי, על מנת למנף את התיירות בעיר ולהביא אותנו, העיר קריית שמונה, לקדמת הבמה בעולם המלונאי\ תיירותי!

גל ביטון

בת 24, סטודנטית לתואר שני במדע המדינה, ממשל ויחסים בינלאומיים באוניברסיטת תל-אביב. גדלתי בקריית שמונה והתחנכתי בבית הספר דנציגר. את השירות הצבאי ביצעתי כמנהלת רשת מחשוב בפיקוד צפון ומיד לאחר מכן התחלתי ללמוד את התואר הראשון במדע המדינה באוניברסיטת תל-אביב. בזמן לימודי התנדבתי בארגון ״המשמר החברתי״ הפועל למען שקיפות הכנסת, תוך קידום נושאים חברתיים ומיגור יחסי הון-שלטון. כמו כן, השתתפתי בתכנית של משרד החוץ, Model UN Tel-Aviv, שנועד להקדם מנהיגות בישראל, תוך הכרת ארגונים בינלאומיים לבוריים כדוגמת ארגון האו״ם. בחרתי ללמוד ולהתמקצע בתחום הפוליטיקה, על מנת שאוכל ליישם את השכלתי וניסיוני בעיר שהעניקה לי ברמה האישית המון. שאיפתי העיקרית היא למנוע את ההגירה השלילית מקריית שמונה ולהביא את העיר המיוחדת שלנו להעניק לתושביה את מירב הפוטנציאל להתפתח.

אן אלמקיאס

שמי אן אלמקיאס, בת 36.5, נשואה לאדם, אמא ללירוי וטומי, ילידי קרית שמונה, ולמרות שנולדתי באוקראינה אני לגמרי בת העיר הנפלאה הזו בכל נשמתי ובכל רמ"ח אבריי מאז עליתי כילדה. רבים מכם מכירים אותי, אני מגשימה את עצמי מקצועית תוך עבודה קשה בשני תחומים אהובים – סטיילינג וכושר, ומדי יום מחוללת שינוי כזה או אחר בקרב קהל לקוחותיי.אבל לא זה הסיפור.

לאחרונה קיבלתי החלטה מאוד משמעותית, שזכתה לרוח גבית ותמיכה מבני משפחתי. החלטתי לצאת מאזור הנוחות האישי שלי, משגרת יומי ומקור פרנסתי, ולהתחיל להקדיש מזמני, מיכולותיי, מקשריי גם למען העיר שלי, העיר שאני גאה לחיות בה, ולהתרכז בדאגה לנשות העיר.

חשוב לי לטפח סביבי נשים עצמאיות שאוהבות את עצמן בלי רגשי אשמה, ששומרות על כושר וגם מרגישות שוות, מוערכות. יש מקום לשפר, ליעל, להזניק קדימה כאן בפריפריה את נשות הצפון, יש דרכים רבות לעשות זאת. התרמיל שלי מלא בצידה לדרך. חשוב לי להעביר הלאה את המסר ואת האני מאמין – אישה מאושרת ומסופקת מעצימה את משפחתה וסביבתה והאנרגיות האלו מזינות את כל מעגלי חיינו.

איך עושים זאת? הולכים אחרי הלב ומצטרפים לאלו שגם רוצים לשנות. פוליטיקה היא לא כוס התה שלי, אבל התחום המוניציפאלי הוא הפלטפורמה הטובה ביותר להגשים חלומות שלכן ושלי, להוציא אותם מהכוח אל הפועל, ואם כך אין דרך אחרת, אלא להיבחר למועצת העיר.

ב-30.10 יתקיימו הבחירות. אני מבקשת שתקדישו חמש דקות מזמנכן ותבואו להצביע, כדי שגם המועמד שלי לראשות העיר וגם הרשימה שלנו ואני בתוכה – נגיע יחד לקו הסיום ולניצחון המיוחל כדי לפעול במרץ להשגת היעדים בחמש השנים הבאות.

אל תטעו – פתק צהוב לאביחי שטרן- לראשות העיר, פתק לבן עם אותיות 'כן' לרשימה "קרית שמונה מתחדשת", שאני חלק ממנה. החידוש כבר באוויר, צעיר, מרענן, נמרץ, אמיתי, מתכוון, בלי סיסמאות. צריך רק להוריד אותו לקרקע המציאות.

"אם אתה רוצה ללכת מהר, לך לבד. אם אתה רוצה להגיע רחוק, לך ביחד!"

כן!

אני אהיה שם בשבילכם!

שלכם – אן

משה דור חסון

בן 32, רווק, גדלתי והתחנכתי בקריית שמונה, ממייסדי ארגון צל"ע צעירים למען עירנו (2011).

פעיל חברתי מזה 10 שנים ויושב ראש תא תנועת אם תרצו במכללת תל חי בין השנים 2012-2013.

כיום אני מנהל רשתות תקשורת Sys Admin במקצועי ועובד בחברת מיגדל.

ישראל כהן

בן 53, רווק + 2, בן קריית שמונה, נהג משאית בעברי ובעל מוגבלות פיזית (נכות 100%) אני מכיר היטב את הקשיים ואת בעיות הנגישות של עירנו ובכוונתי ללות את כל נושא הנגישות ולרכז מאמצים על מנת לשפר איכות חייהם של בעלי המיגבלות ושל משפחותיהם.

יוסי אוחיון

בן 39
נולד וגדל בעיר קריית שמונה וכמובן תושב הקריה עד היום
למד בבית הספר יסודי "יצחק הנשיא "
ובוגר התיכון "דנציגר"
שימש ככתב חדשות ואקטואליה בעיתון "מידע 8 "
וככותב ועורך מדור הפלילים "שירת הסירנה "
ולאחר מכן ככתב העיתון "אובייקטיבי "
כיום בעלי החברה – "media spot" העוסקת בתחום הפירסום שיווק והצילום וייעוץ מכירות לעסקים .

בחירות 2018 לראשויות המקומיות - בוחרים אביחי שטרן לראשות העיר קריית שמונה
עיצוב ובניית אתרים WEB YOURSELF